Lekarze DENTYŚCI

Anna Klonkowska

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. W 2008 roku otrzymała tytuł lekarza dentysty. Jest rezydentem w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy z protetyki stomatologicznej. Ukończyła liczne kursy i szkolenia zawodowe. Zajmuje się głównie stomatologią estetyczną, protetyką, endodoncją oraz leczeniem zachowawczym. Prywatnie lubi podróźe oraz sporty zimowe i jest mamą trzech wspaniałych chłopców.

Angelika Wojczak-Wiktorowicz

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W 2009 roku otrzymała tytuł lekarza dentysty Staż odbyła w 10. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Bydgoszczy. Jest specjalistą z periodontologii. Zajmuje się głównie chorobami przyzębia, chirurgią stomatologiczną, leczeniem zachowawczym, stomatologią dziecięcą. Interesuje się sportem, szczególnie kolarstwem, jest sędzią sportowym.

Joanna Bojkowska (Berczak)

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2010 roku otrzymała tytuł lekarza dentysty Staż odbyła w Poznaniu. Jest specjalistą z protetyki stomatologicznej. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką oraz stomatologią dziecięcą. Bardzo lubi egzotyczne podróże, psy, dobry film i książke.

Joanna Górkiewicz (Dąbrowska)

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. W 2011 roku otrzymała tytuł lekarza dentysty. Staż odbyła w Gdańsku. Uczestniczy w szkoleniach i kursach dla stomatologów. Zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. Posiada doskonałe podejście do dzieci. Poprawi nastrój każdemu pacjentowi! Lubi podróże i kulinaria. Gra na skrzypcach oraz jest członkiem chóru.

Kinga Laskowska

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W 2013 roku otrzymała tytuł lekarza dentysty. Staż odbyła w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Bydgoszczy. Intensywnie bierze udział w szkoleniach dla stomatologów. Zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. Jest oazą spokoju i opanowania. Pasjonuje się muzyką rockową, bywa na przystanku Woodstock.

Magdalena Piwońska

Małgorzata Niedbalska

Milena Kamińska

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku gdzie przewodniczyła ,,Implantologiczno-Periodontologicznemu Kołu Naukowemu. Brała również aktywny udział w Interdyscyplinarnym Kole Naukowych Biochemii. Lubi dbać o rozwój dlatego często uczestniczy w kursach i szkoleniach aby rozwijać swój warsztat pracy. Brała udział w kursie ,,Rozwiązywanie problemów w rekonstrukcji twardych tkanek zęba i leczenie endodontyczne” oraz w warsztatach praktycznych z wykorzystaniem mikroskopu. W stomatologii interesuje się periodontologią i estetyką uśmiechu. Z natury uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Prywatnie interesuje się tańcem współczesnym, sportem oraz zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej.

Katarzyna Sadurska-Galla

Ryszard Górkiewicz

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. W 2012 roku otrzymał tytuł lekarza dentysty. Staż odbył w 10. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Bydgoszczy. Aktywnie bierze udział licznych konferencjach, kursach i szkoleniach dla stomatologów. Zajmuje się głównie chirurgią stomatologiczną, implantologią, leczeniem zachowawczym oraz endodoncją. Profesjonalizm i spokój Pana doktora pozwoli każdemu pacjentowi pozbyć się obaw i poczuć naprawdę bezpiecznie.

Maksymilian Bojkowski

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zajmuje się głównie chirurgią szczękowo-twarzową, chirurgią stomatologiczną oraz implantologią. Jest w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo- twarzowej. Profesjonalizm i duże poczucie humor doktora sprawia, że Pacjent przed każdym zabiegiem czuje się bezpiecznie i bezstresowo .

Krzysztof Pisuk

Marcin Czubaczyński

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Może się poszczycić udziałem w wielu kursach, szkoleniach. Na szczególne wyróżnienie zasługuję fakt, że jest współautorem prac: ,,Fluor i kompleks fosfopeptydu kazein/amorficznego fosforanu wapnia w reminalizacji plam próchnicowych”, ”Laseroterapia w profilaktyce i leczeniu stomatologicznym”, ,,Współczesne metody leczenia nadwrażliwości zębów”. Jego zainteresowania z zakresu stomatologii to protetyka, estetyka uśmiechu i endodoncja. Po pracy oddaje się swojej pasji jaką jest gotowanie.

Asystentki i Higienistki STOMATOLOGICZNE

Agnieszka Waszczyk

Pracuje jako asystentka stomatologiczna od 2001 roku. Asystuje przy wszelkich zabiegach stomatologicznych, przygotowuje również listy zaopatrzenia gabinetu. Ukończyła liczne kursy i szkolenia dla asystentek i higienistek stomatologicznych. Bierze udział w corocznych zjazdach ogólnopolskich zespołów stomatologicznych – sesje dla asystentek i higienistek podczas miedzynarodowych targów CEDE w Poznaniu. Bardzo lubi zwierzęta, szczególnie psy, dobry film i eksperymenty kulinarne.

Zuzanna Broda

Jest higienistką stomatologiczną. Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach dla higienistek stomatologicznych. Przeprowadzi profesjonalny instruktaż prawidłowej higieny jamy ustnej. Aktywnie uczestniczy w przeprowadzanych zabiegach higienizacji jamy ustnej. Doskonale dopasuje szczoteczkę i pastę optymalną dla każdego pacjenta. Interesuje się tańcem towarzyskim, muzyką, jazdą konną oraz podróżami.

Anna Kosmecka

Jest asystentką i higienistką stomatologiczną.Ukończyła studia wyższe w Bydgoszczy. Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Bierze udział przy wszelkich zabiegach stomatologicznych, zwłaszcza interesuje ją endodoncja i chirurgia. Zajmuje się sterylizacją narzędzi i obsługą specjalistycznego sprzętu w sterylizatorni. Uwielbia kryminały, kibicuje Juventusowi.

Monika Turanowska

Studia wyższe w Collegium Medicum w Bydgoszczy ukończyła w 2012 roku. Jest dyplomowaną asystentką stomatologiczną, od 2013r. pracuje w zawodzie. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Bierze udział przy wszelkich zabiegach stomatologicznych, dba o komfort i bezpieczeństwo pacjenta. W wolnych chwilach ogląda dobre filmy, czyta literaturę oraz pasjonuje się kulinariami.

Justyna Kowalska

Jest dyplomowaną asystentką stomatologiczną i od 2016r. pracuje w zawodzie. Najbardziej lubi asystowanie przy zabiegach chirurgicznych oraz implantologicznych. Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach dla asystentek. Interesuje się muzyką jazzową w szczególności Nine Simone i Roya Charlesa.

Katarzyna Rauchut

Urszula Mętlewicz

Paulina Lisiecka

Elektroradiolodzy, rejestratorki

Marianna Hoffmann

Ukończyła studia wyższe w 2010 roku. Zajmuje się organizowaniem pracy rejestracji i rozliczaniem pacjentów. Świetnie zoorganizowana i pomocna. Każdemu pacjentowi podpowie i doradzi. Jest oazą spokoju i nie da sie wyprowadzić z równowagi nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Uczestniczyła w projekcie „Na obcasach” w Wyższej Szkole Integracji Europejskiej Śledzi nowe trendy w modzie i uwielbia długie spacery w lesie.

Natalia Sikorska

Jest absolwentem Collegium Medicum UMK o specjalności elektroradiologia. Wykonuje zdjęcia rentgenowskie naszym Pacjentom. Zdała egzamin panstwowy i uzyskała uprawnienia inspektora ochrony radiologicznej. Zajmuje się rejestracją i rozliczaniem pacjentów oraz sprawami biurowymi. Służy pomocą i dobrą radą. Interesuje się muzyką rozrywkową, psychologią i wolontariatem. Jest honorowym dawcą krwi!

Iwona Czerwińska

W 2015r. ukończyła Collegium Medicum UMK o specjalności elektroradiologia, a rok wcześniej analitykę medyczną. Zajmuje się rejestracją, rozliczaniem pacjentów oraz sprawami biurowymi. Każdemu pacjentowi chętnie doradzi i udzieli niezbędnych informacji. W wolnych chwilach czyta literaturę fantasy. Uwielbia góry oraz podróże. Jest młodszym ratownikiem WOPR.

Katarzyna Barańska

Z wykształcenia jest elektroradiologiem. Poza wykonywaniem zdjęć rentgenowskich zajmuje się rejestracją, rozliczaniem pacjentów i sprawami biurowymi. Chętnie pomoże i doradzi pacjentowi. Interesuje się fotografią, uwielbia jeździć na rolkach.

Natalia Linder

Absolwentka Collegium Medicum o specjalności elektroradiologia. Uczestniczka wielu kursów z zakresu obsługi pacjenta oraz budowania zespołu. Pracując na recepcji stara się aby Pacjenci byli zadowoleni nie tylko z wyników leczenia, ale także z ich obsługi. Praca w Klinice daje jej ogromną satysfakcję i zadowolenie gdyż w pracy ceni sobie przede wszystkim kontakt z ludźmi. Wolny czas lubi spędzać z rodziną i przyjaciółmi, jak również z ciekawą książką.

Magdalena Lewandowska